BK JIP Pardubice - BK Olomoucko 100:91
24.04.2019 18:00
06.03.2019 | Pouze skóre dělí Olomoucko a Pardubice v průběžné tabulce Kooperativa NBL. Ve skupině A1 oba týmy bojují o umístnění v první čtyřce a právě vzájemný souboj do tohoto zápolení výrazně promluví. Střetnutí se hraje 6. března od 18 hodin.
04.03.2019 | Do velkého basketbalu vstoupil Pavel Pumprla na Hané, kde zahájil svoji velice úspěšnou kariéru. Současná nymburská opora svým obranným zákrokem a body v koncovce zařídila výhru mistra nad Olomouckem, současně si stačila všímat povedeného výkonu soupeře. „Domácí hráli dobře, potrápili nás,“ ocenil výkon hanáckého výběru kapitán českých šampionů.
02.03.2019 | Nečekaně dramatickou koncovku nabídlo utkání basketbalistů BK Olomoucko, kteří nastoupili proti Nymburku v olomoucké Čajkaréně. Před zaplněnými tribunami ještě necelou minutu před koncem vedli. Přesto prohráli 94:98, když rozhodující body inkasovali od kapitána reprezentace Pumprly.
28.02.2019 | Po reprezentační přestávce se rozběhne nejvyšší ligová soutěž a basketbalisté BK Olomoucko budou mít v rámci 3. kola nadstavbové skupiny A1 výhodu domácího prostředí. Platí to ovšem pouze částečně, protože Nymburk přivítají 2. března od 18 hodin na palubovce olomoucké Čajkarény.
26.02.2019 | Kromě zraněného Jana Močnika dostali v přípravném utkání proti Ostravě volno také Marek Sehnal, Jiří Dedek nebo Thomas Dunans, nominovaná devítka BK Olomoucko ale předvedla svižný výkon především v prvním poločase a výhrou 90:85 si zpestřila konec ligové přestávky.
25.02.2019 | Druhým soupeřem basketbalistů v průběhu ligové přestávky bude další ligový celek hrající v Kooperativa NBL ve skupině o udržení. Do Prostějova přijede ostravská Nová huť, utkání se odehraje v hale Sportcentra DDM v úterý 26. února od 18.30 hodin.
21.02.2019 | Až se 2. března po reprezentační přestávce opět rozběhne Kooperativa NBL, stihnou do 10. dubna týmy hrající skupinu A1 porci dvanácti zápasů. Hrát se bude dvakrát týdně a na nějaké velké trénování a obnovu fyzického fondu nebude čas. Ten naopak nabízí probíhající ligová přestávka.
19.02.2019 | Pouze v devíti hráčích nastoupili basketbalisté BK Olomoucko do přípravného utkání proti Královským Sokolům. Hosté z Hradce Králové dorazili téměř kompletní a druhý poločas dokonce o dva body vyhráli. S konečným výsledkem 93:79 byli přesto spokojenější domácí basketbalisté.