BK Olomoucko - Sluneta Ústí nad Labem 101:79
19.01.2019 18:00
příští zápas
BK Olomoucko - BK JIP Pardubice
23.01.2019 18:00
22.12.2018 | Vítěznou sérii dokázali basketbalisté BK Olomoucko prodloužit i v utkání proti USK Praha. Především v první a třetí čtvrtině byli výrazně lepším celkem a to jim stačilo k vítězství 99:89, přestože druhou a čtvrtou desetiminutovku prohráli.
21.12.2018 | Ještě dva dny před Štědrým večerem nastoupí basketbalisté k ligovému utkání. Na Folimance vyzvou pražské vysokoškoláky a očekávají, že se proti nim postaví houževnatý soupeř. Hrát se bude 22. prosince od 17.30 hodin.
20.12.2018 | V soutěživém, přesto odlehčeném duchu, se neslo předvánoční setkání všech týmů mládežnického klubu BCM Orli Prostějov, kterému v Národním sportovním centru Prostějov zdatně sekundovali hráči BK Olomoucko.
20.12.2018 | Ve znamení charity proběhl basketbalový a volejbalový dvojzápas. Na Konto sdružení Pinokio, které pomáhá pohybově hendikepovaných dětí, putoval výtěžek ze vstupenek zápasů BK Olomoucko – Děčín a VK Prostějov – SK UP Olomouc. Další finance přidaly také oba domácí kluby, své příspěvky dali také fanoušci při příchodu do haly. Celkově se vybralo téměř osmadvacet tisíc korun.
19.12.2018 | Až v poslední čtvrtině si basketbalisté BK Olomoucko vybojovali postup z osmifinále Českého poháru. V Ostravě po slušném poločase ve třetí čtvrtině ztratili nadějný náskok, když poslední čtyři minuty prohráli o sedm bodů a do poslední periody vstupovali za stavu 59:62. Na začátku závěrečné desetiminutovky zaznamenali sedm bodů v řadě a nakonec po výsledku 84:78 postoupili mezi nejlepší osmičku soutěže.
18.12.2018 | Po odehrání všech zápasů 6. kola dospěl Český pohár už do osmifinále, v němž se představí také domácí letošní týmy. Podle předpokladů se v zápasech představí všechny klubu Kooperativa NBL, které doplní Plzeň, Jindřichův Hradec, Litoměřice a Snakes Ostrava. Na Olomoucko vyšla ostravská Nová huť a střetnutí se odehraje 19. prosince na půdě soupeře od 19.30 hodin.
17.12.2018 | Zatím největší porci minut v sezoně dostal Marek Sehnal od trenéra Predraga Benáčka v duelu s Děčínem a ukázal, že si důvěru zaslouží. Hlavně pod vlastním košem byl neúnavný a tlačil soupeře do těžkých střel. Dokonce si na své konto připsal jeden úspěšný blok a byl důležitým článkem sestavy, která vyhrála třetí utkání v řadě. „Jsem šťastný, že takový zápas přišel,“ radoval se Sehnal.
15.12.2018 | Třetí vítězství v řadě zaznamenali basketbalisté BK Olomoucko. To poslední mělo zatím největší cenu. Na domácí palubovce po vysoce kvalitním výkonu porazili Děčín 88:67 a v tabulce se dotáhli už na čtvrtou pozici.